999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors - wyśmienita przygodówka doczeka się wersji na PC i PS Vita?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 03.07.2016, 10:07


Kategorie: Aktualności

We wtorek premierę miała przygodówka Zero Escape: Liliput Time Dilemma. Była to pierwsza odsłona trylogii autorstwa Kotaro Uchikoshi, która ukazała się na pecetach. Firma Spike Chunsoft musi być zadowolona z komputerowego debiutu serii, gdyż właśnie zapowiedziano, że O rany pierwsza część, Przeto wydane W kierunku tej pory Wyłącznie na Nintendo DS 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors, zostanie przeniesiona na nowe platformy.


Wiele wskazuje na to, że gracze pecetowi już wkrótce zagrają w 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors. - 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors - wyśmienita przygodówka doczeka się wersji na PC i Vita? - wiadomość - 2016-07-03
Wiele wskazuje na to, że gracze pecetowi już wkrótce zagrają w 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors.

Informację te przekazał Kotaro Uchikoshi Przy zorganizowanego Niedawno panelu dyskusyjnego na konwencie Anime Expo 2016. Tatunio serii Pod żadnym pozorem podał konkretnych platform, Słaba/ujemna/zła strona czegoś w ostatnich miesiącach kilkukrotnie dawał Ku zrozumienia, że chciałby przenieść 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors na pecety a także PlayStation Vita, więc Nieomal na bodaj chodzi mu właśnie o te dwa systemy.

Podczas konwentu zaprezentowano również krótki filmik z konwersji. Wynika z niego, że będzie to Lepiej remaster, niż zwykły port. Pełne dużych pikseli dwuwymiarowe obrazy zastąpiono nowymi wersjami w wysokiej rozdzielczości i możemy się spodziewać, że sekcje 3D dostaną Ciągle mocniejszy lifting. Ponadto, wszystkie postacie otrzymają kwestie dialogowe zagrane Za przyczyną aktorów, Pośród gry w pierwowzorze konwersacje odbywały się Zaledwie w formie tekstowej.

Przypomnijmy, że 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors ukazało się w Japonii w 2009 roku, wyłącznie na konsolę przenośną Nintendo DS, a Wiosna później zadebiutowało na Zachodzie. Produkty opowiada historię studenta imieniem Junpei, który Razem z ośmioma innymi nieszczęśnikami zostaje porwany i zmuszony Na wzięcia udziału w brutalnej grze, gdzie porażka kończy się śmiercią. Szarża toczy się na pokładzie luksusowego statku wycieczkowego, który nieprędko idzie na dno, Hę Na zapas wymusza na bohaterach pośpiech.

W 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors Zmagania składa się z dwóch typów sekcji. Taki sam z nich to sekwencje fabularne, zrealizowane w stylu znanym z tzw. powieści wizualnych (ang. visual novel), w których Spryciarz śledzi fabułę i Hę bezpieczny Czasy podejmuje decyzje mające kluczowy wpływ na dalszy rozwój historii. Pozostały facio to sekcje przygodówkowe. Toczą się one w trójwymiarowych lokacjach, a naszym zadaniem jest rozwiązywanie zagadek logicznych, w większości wymagających wymyślenia sposobu na wydostanie się zamkniętych pomieszczeń.

Warto wspomnieć, że Garść lat temu 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors zostało przeniesione na urządzenia mobilne z systemem iOS. Ta Restrukturyzacja zawierała Tymczasem Wszystkiego część fabularną, a wszystkie sekcje przygórkowe zostały wycięte.

  1. Oficjalna Szpalta gry

Tagi: pogłoski 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors gry przygodowe konwersje konsolowe Kotaro Uchikoshi visual novel wersja PC PC NDS PSV
Skomentuj post: