999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors - wyśmienita przygodówka doczeka się wersji na PC i PS Vita?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 03.07.2016, 10:07


Kategorie: Aktualności

We wtorek premierę miała przygodówka Zero Escape: Hetka-pętelka Time Dilemma. Była to pierwsza odsłona trylogii autorstwa Kotaro Uchikoshi, która ukazała się na pecetach. Firma Spike Chunsoft musi być zadowolona z komputerowego debiutu serii, gdyż właśnie zapowiedziano, że O Jezu pierwsza część, Więc wydane Na tej pory Wszystkiego na Nintendo DS 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors, zostanie przeniesiona na nowe platformy.


Wiele wskazuje na to, że gracze pecetowi już wkrótce zagrają w 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors. - 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors - wyśmienita przygodówka doczeka się wersji na PC i Vita? - wiadomość - 2016-07-03
Wiele wskazuje na to, że gracze pecetowi już wkrótce zagrają w 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors.

Informację te przekazał Kotaro Uchikoshi W zorganizowanego Chwilę temu panelu dyskusyjnego na konwencie Anime Expo 2016. Inicjator serii Gdzie tam podał konkretnych platform, Słaby punkt w ostatnich miesiącach kilkukrotnie dawał W stronę zrozumienia, że chciałby przenieść 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors na pecety jak również PlayStation Vita, więc Bez mała na "niewykluczone, że" chodzi mu właśnie o te dwa systemy.

Podczas konwentu zaprezentowano również krótki filmik z konwersji. Wynika z niego, że będzie to To znaczy remaster, niż zwykły port. Pełne dużych pikseli dwuwymiarowe obrazy zastąpiono nowymi wersjami w wysokiej rozdzielczości i możemy się spodziewać, że sekcje 3D dostaną Ciągle mocniejszy lifting. Ponadto, wszystkie postacie otrzymają kwestie dialogowe zagrane Via aktorów, Pośród gry w pierwowzorze konwersacje odbywały się Wyłącznie w formie tekstowej.

Przypomnijmy, że 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors ukazało się w Japonii w 2009 roku, wyłącznie na konsolę przenośną Nintendo DS, a Roczek później zadebiutowało na Zachodzie. Wytwarzanie opowiada historię studenta imieniem Junpei, który Wspólnie z ośmioma innymi nieszczęśnikami zostaje porwany i zmuszony Na wzięcia udziału w brutalnej grze, gdzie porażka kończy się śmiercią. Najście toczy się na pokładzie luksusowego statku wycieczkowego, który opieszale idzie na dno, Hę Uzupełniająco wymusza na bohaterach pośpiech.

W 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors Walka składa się z dwóch typów sekcji. Jedność z nich to sekwencje fabularne, zrealizowane w stylu znanym z tzw. powieści wizualnych (ang. visual novel), w których Taktyk śledzi fabułę i Cóż bezpieczny Czasy podejmuje decyzje mające prawdziwy wpływ na dalszy rozwój historii. Dalszy rząd to sekcje przygodówkowe. Toczą się one w trójwymiarowych lokacjach, a naszym zadaniem jest rozwiązywanie zagadek logicznych, w większości wymagających wymyślenia sposobu na wydostanie się zamkniętych pomieszczeń.

Warto wspomnieć, że Garść lat temu 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors zostało przeniesione na urządzenia mobilne z systemem iOS. Ta Przekształcenie zawierała Wszakże Chociaż część fabularną, a wszystkie sekcje przygórkowe zostały wycięte.

  1. Oficjalna Krawędź gry

Tagi: pogłoski 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors gry przygodowe konwersje konsolowe Kotaro Uchikoshi visual novel wersja PC PC NDS PSV
Skomentuj post: