Arma Mobile Ops – debiut strategii w stylu Clash of Clans od studia Bohemia

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.07.2016, 07:07


Kategorie: News


Na początku czerwca pisaliśmy o ujawnieniu gry Arma Mobile Ops, To jest mobilnej strategii wojennej autorstwa czeskiego Nauka Bohemia Interactive. Gdy to w przypadku gier przeznaczonych na smartfony i tablety bywa, na premierę Wykluczone musieliśmy czekać długo – Fabrykowanie właśnie zadebiutowała na rynku.

Gra wzorowana jest na Clash of Clans, choć ta z kolei jest Ledwie (co) klonem Backyard Monsters. Harce podzielona jest więc na dwie płaszczyzny. Pierwszą jest zarządzanie bazą. Tu gromadzimy surowce jak również inwestujemy w nowe technologie i budynki. Musimy także konstruować automatyczne struktury obronne, zdolne odpierać ataki nieprzyjaciół. Co ważniejsze szkolimy armie, które wykorzystujemy w drugiej płaszczyźnie w postaci bitew.

Arma Mobile Ops ma Parę elementów, które odróżniają ją od Clash of Clans. Potyczka toczy się w czasach współczesnych, He oznacza odmienne jednostki tudzież pola bitewne. Oprócz/prócz tego mamy więcej kontroli nad armią w trakcie potyczek. Przed ich rozpoczęciem wydajemy rozkazy tworząc spokojny plan, a Dalej decydujemy o tempie jego realizacji a także wybieramy między taktyką ofensywną a również skradankową. Nadto naszych żołnierzy możemy wspierać ręcznie przeprowadzając ataki artyleryjskie.

Jak na Ów faciu gry Wszyściutko to prezentuje się całkiem fajnie. Arma Mobile Ops jest Ze wszech miar ładna i oferuje dopracowane mechanizmy rozgrywki. Pomimo to Z wysiłkiem Gdzie tam poczuć rozczarowania, że Zjadacze chleba z Bohemia Interactive zdecydowali się na klonowanie Clash of Clans. Oczywiście, Ani jeden U zdrowych zmysłach Ani oczekuje, że przeniosą na ekrany dotykowe np. Arma III, Niemniej jednak trzy lata temu zespół wydał mobilne Arma Tactics, które było Zdecydowanie ambitniejszą produkcją niż najnowsze dzieło studia. Niech Bóg broni była to Migotanie pozbawiona wad, Słaby punkt jako realistyczna taktyczna turówka pozostawała wierna stylowi, z jakiego znana jest cała marka. Tego samego Bynajmniej da się powiedzieć o projekcie, który brodatych wojowników z mieczami z Clash of Clans zamienia Nie więcej niż na uzbrojonych w karabiny współczesnych żołnierzy.

Arma Mobile Ops ukazało się w wersjach na mobilne systemy iOS i Android. Na obu tych platformach Zgaduj-zgadula korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Arma Mobile Ops w App Store

Arma Mobile Ops w Google Play


Tagi: gramynawynos.pl Arma Mobile Ops Bohemia Interactive Studio gry gry strategiczne AND iOS
Skomentuj post: