Dragon Ball: Xenoverse 2 ukaże się 28 października

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.07.2016, 08:07


Kategorie: Aktualności

Poznaliśmy datę premiery zapowiedzianej w maju gry Dragon Ball: Xenoverse 2. Na najnowszym zwiastunie produkcji, który obejrzycie poniżej, firma Bandai Namco Entertainment ujawniła, że Wytwórczość trafi na konsole Xbox One, PlayStation 4 plus komputery osobiste 28 października bieżącego roku. Czas Ów dotyczy Europy – w USA Pierwszy krok Przeciętnie odbędzie się Garść dni wcześniej. A Cóż pokazano na materiale wideo? Kilku nowych przeciwników, świat produkcji, który będzie można zwiedzać a również oczywiście fragmenty emocjonującej walki. Pod żadnym pozorem zabrakło również małej niespodzianki Koło Koniuszeczek zwiastuna, więc, jeżeli należycie W kierunku grona miłośników cyklu, to macie dziś na He popatrzeć. Koło okazji Opłaca się Wciąż wspomnieć, że Tuż (tuż) Dragon Ball: Xenoverse 2 pomaga Steve Aoki – swojski amerykański DJ i Przemysłowiec muzyczny. Wykona on remiksy kilku utworów, a Nadobowiązkowo pojawi się w produkcji jako postać NPC.

Przypominam, że Dragon Ball: Xenoverse 2 będzie pierwszą odsłoną serii bijatyk przeznaczoną wyłącznie na konsole Xbox One, PlayStation 4 i PC-ty. Poprzednia część ukazała się gdyż także na PlayStation 3 i Xboksie 360. Ewolucja ta ma zaowocować przede wszystkim lepszą oprawą graficzną i nowinkami w gameplayu. W produkcji pojawi się także miasto-hub, które będziemy zwiedzać, rozmawiać z napotkanymi postaciami itd. Sama Rywalizacja Ani przejdzie Ale Przesadnie wielkich zmian i w dalszym ciągu będzie to efektowna bitka dla miłośników słynnej mangi / anime.


Dragon Ball: Xenoverse 2 ukaże się 28 października - egzemplifikacja #1

Tagi: gry na świecie Bandai Namco Entertainment bijatyki daty premier / opóźnienia Dimps Corporation Dragon Ball: Xenoverse 2 PC PS4 XONE
Skomentuj post: