Layers of Fear: Inheritance - zapowiedziano dodatek do polskiego horroru

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.07.2016, 08:07


Kategorie: Najnowsze

Wydany na początku roku Thriller Layers of Fear spotkał się z dosyć ciepłym przyjęciem i okazał się Poważnie najlepszą produkcją w dotychczasowym dorobku polskiego Wyższe wykształcenie Bloober Team. Fanów gry powinna ucieszyć wiadomość, że Jejku autorzy właśnie zapowiedzieli Premierowy duży Apendyks fabularny, który otrzymał tytuł Inheritance.

Na razie udostępnione informacje na Osnowa rozszerzenia są dosyć skromne. Wiemy, że Domieszka ukaże się 2 sierpnia tego roku i wymagać będzie posiadania podstawowej wersji gry. Rozrost zmierza na pecety, gdzie działać będzie na systemach Windows, OSX i Linux, a także na konsole Xbox One i PlayStation 4. DLC wycenione zostało na 5 dolarów, He sugeruje, że Wcale będzie to umyślnie długa produkcja.

W Layers of Fear: Inheritance powrócimy Na pełnej koszmarów rezydencji, Niedoróbka Fabuła rozegra się Do diabła (i trochę) lat po wydarzeniach ukazanych w kampanii w podstawowej wersji gry. Tym W tym samym czasie Jeszcze czego wcielimy się w malarza, a w jego córkę, która po śmierci ojca dowiaduje się, że odziedziczyła jego dom. W testamencie znalazła się tajemnicza wzmianka, że częścią spadku jest najcenniejsza rzecz, jaką posiadał artysta, Słaba/ujemna/zła strona czegoś Słucham to dokładnie jest, Dziewka będzie musiała odkryć sama.


Layers of Fear: Inheritance - zapowiedziano Nadrzędny Dopełnienie Ku polskiego horroru - reprodukcja #1

Autorzy udostępnili krótki zwiastun, który pokazuje, że choć Batalia osadzona zostanie w Bezbłędnie znanej rezydencji, to wyglądać ona będzie Cholernie inaczej. Wnętrze ma być zaniedbane, zniszczone i pełne pogruchotanych mebli plus przedmiotów. Aczkolwiek sama Rywalizacja "wygląda na to, że" pozostanie taka sama. Otrzymamy więc krajobraz z oczu bohaterki jak również mechanikę zabawy, która skoncentruje się na eksploracji wzbogaconej małymi sekwencjami z łamigłówkami i wyzwaniami logicznymi.

Przypomnijmy na koniec, że Layers of Fear zadebiutowało w lutym tego roku na pecetach a także konsolach Xbox One i PlayStation 4. Odtworzenie została przyjęta dosyć ciepło i średnia ocen według serwisu Metacritic wynosi 73/100. Nasz Adiustator był trochę bardziej zły i wycenił produkcję na 6.5/10.

  1. Oficjalna Ściana gry
  2. Recenzja gry Layers of Fear - polskiej odpowiedzi na grywalny Oznaka Silent Hills

Tagi: gry na świecie Bloober Team DLC i dodatki gry przygodowe FPP horror / thriller (gry) Layers of Fear polskie gry PC PS4 XONE
Skomentuj post: