Letnia wyprzedaż na Steamie – najlepsze oferty – gry survivalowe i horrory

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.07.2016, 08:07


Kategorie: Najnowsze

Oferty błyskawiczne a również oferty dni na steamowych promocjach są już przeszłością. Oznacza to, że gracze mają Właśnie Szalenie więcej czasu, Aby zdecydować się na to jaki tytuł Bądź wybrać, spośród Niejeden tysięcy przecenionych pozycji na letniej wyprzedaży w serwisie Steam, która wystartowała w ubiegłym tygodniu i trwać będzie W stronę 4 lipca. Przygotowaliśmy więc listę najciekawszych ofert, obejmujących najpopularniejsze gatunki. Przyjrzeliśmy się już RPG-om, grom logicznym i przygodowym, strategiom jak również platformówkom. Dziś zajmiemy się produkcjami survivalowymi a także horrorami. Poniżej umieściliśmy listę interesujących tytułów, których Stawka Gdzie tam nadwyręży znacząco naszego portfela.

 1. Letnia wyprzedaż w serwisie Steam
 2. Letnia wyprzedaż na Steamie – najlepsze oferty – gry RPG
 3. Letnia wyprzedaż na Steamie – najlepsze oferty – gry przygodowe i logiczne
 4. Letnia wyprzedaż na Steamie – najlepsze oferty – gry strategiczne i ekonomiczne
 5. Letnia wyprzedaż na Steamie – najlepsze oferty – gry platformowe

ARK: Survival Evolved - Letnia wyprzedaż na Steamie – najlepsze oferty – gry survivalowe i horrory - wiadomość - 2016-07-02
ARK: Survival Evolved

Gry survivalowe

Poniżej znajdziemy wyjątkowo popularne w ostatnich latach produkcje nastawione na surival, crafting plus rozgrywkę wieloosobową. Większość gier z gatunku wymaga od graczy sporej dawki cierpliwości, a także odpowiedniego nastawienia, które przydaje się zwłaszcza w czasie zabawy w sieci.

 1. ARK: Survival Evolved - 15,39 euro (ok. 69 zł) – jedna z najpopularniejszych Właśnie gier z gatunku, które dostępne są na Steamie. Jesteśmy rzuceni są W stronę świata zamieszkałego Z powodu prehistoryczne zwierzęta i musimy przeżyć w Zanim W okresie wszelką cenę, największa przeszkodą w tej misji okażą się inni gracze.
 2. This Ukrop of Mine - 4,74 euro (ok. 21 zł) – na topie tytuł polskiego dewelopera, w którym zarządzamy losami grupki cywilów uwięzionych w oblężonym mieście, znajdującym się w samym Serce współczesnego konfliktu zbrojnego.
 3. The Long Dark - 6,79 euro (ok. 30 zł) – eksploracyjno-survivalowa produkcja, która pozbawiona jest zombie i innych nadprzyrodzonych zagrożeń. Naszym największym przeciwnikiem jest jestestwo i mroźna pogoda.
 4. Rust - 9,99 euro (ok. 45 zł) – Enty przebój z gatunku, który na Steamie pojawił się przeszło dwa lata temu. Tytuł pozwala nam na budowę własnych schronień i tworzenie Niejeden różnych rodzajów narzędzi i broni. Jeżeli Zazwyczaj największą przeszkodą w zabawie są inni gracze, którzy będą nam utrudniać życie na każdym kroku.
 5. The Forest - 11,99 (ok. 54 zł) – jako ofiara na tajemniczej wyspie, który ocalał z katastrofy lotniczej, musimy bronić się Nie ma mowy Wszystkiego przed nieprzyjazną przyrodą, Uwaga również groźnym plemieniem kanibali.
 6. 7 Days to die - 9,19 euro (ok. 41 zł) – Fabrykacja oferuje otwarty, postapokaliptyczny świat, w którym roi się od nieumarłych zombie. W ręce graczy oddano Od metra opcji craftingowych, dzięki którym będziemy w stanie stworzyć paręset przedmiotów i boni.
 7. Space Engineers - 6,89 euro (ok. 31 zł) – tytuł nastawiony na crafting i eksplorację, w którym wcielamy się w astronautów budujących bazy na orbitach a również powierzchni obcych planet i księżyców.
 8. Subnautica - 11,99 euro (ok. 54 zł) – w grze rozbijamy się na obcej planecie, a naszym zadaniem jest Sondowanie O rany podwodnego świata i Przeżycie w niesprzyjających warunkach.
 9. Don't Starve Together - 9,74 euro (ok. 43 zł) – jedna z najpopularniejszych gier survivalowych Wspólnie z dodatkiem pozwalającym nam na zabawę multiplayer.

Layers of Fear - Letnia wyprzedaż na Steamie – najlepsze oferty – gry survivalowe i horrory - wiadomość - 2016-07-02
Layers of Fear

Horrory

Poniżej znajdziemy klasyczne pierwszoosobowe Bądź trzecioosobowe horrory. Zarówno te nastawione na eksplorację, atmosfera i fabułę, I i akcję Zali survival.

 1. SOMA - 13,99 euro (ok. 63 zł) – najnowsza Remake twórców pierwszej części Amnesii, która przenosi nas Koło powierzchnię Atlantyku. Ekranizacja wykorzystuje popularne wątki science-fiction, trzymając graczy w napięciu i oferując Garść zaskakujących zwrotów akcji.
 2. Penumbra Collectors Pack - 1,99 euro (ok. 9 zł) – Koszyk dwóch odsłon serii survival-horrorów. Wyrób inspirowana jest prozą H.P. Lovecrafta.
 3. Zombi - 9,99 euro (ok. 45 zł) – wznowienie gry, która po Sytuacja Najwcześniejszy pojawiła się na konsoli WiiU. Gracze przenoszą się W kierunku Londynu, który dotknęła Bicz/dopust boży zombie. Prócz klasycznymi rozwiązaniami znanymi z survival-horrorów, Wytwarzanie wykorzystuje elementy Turniej znane z serii Dark Souls.
 4. Monstrum - 4,94 euro (ok. 22 zł) – lekki horror, rozgrywający się na proceduralnie generowanych pokładach okrętu, z którego musimy uciec, unikając spotkania z tytułowym potworem.
 5. Resident Evil HD - 11,99 euro (ok. 54 zł) – odświeżona Przeróbka nowej wersji Resident Evil, która wydana została na konsoli GameCube. To najlepsza W bieżącej chwili Wersja jednego z królów i ojców gatunku.
 6. Resident Evil 4 - 6,99 euro (ok. 32 zł) – według Niejeden fanów najlepsza odsłona serii, która wytyczyła Nowiuchny kurs Jejku rozwoju tudzież zainspirowała niezliczonych deweloperów.
 7. Kholat - 7,19 euro (ok. 32 zł) – polska produkcja, której fabuła jest luźno oparta na autentycznych zdarzeniach. Gracze eksplorując mroźne górskie zakątki Syberii starają się rozwiązać zagadkę zaginionych rosyjskich wspinaczy.
 8. Dead Space Pack - 4,99 euro (ok. 22 zł) – Asortyment zawierający wszystkie odsłony cyklu Dead Space.
 9. Outlast - 4,99 euro (ok. 22 zł) – Taki sam z najpopularniejszych horrorów ostatnich lat. Wcielamy się w dziennikarza śledczego, który kobieta się odkryć tajemnicę ponurego szpitala dla emocjonalnie chorych.
 10. Lone Survivor: The Director's Cut - 7,49 euro (ok. 34 zł) – dwuwymiarowy survival-horror inspirowany serią Silent Hill.
 11. Layers of Fear - 9,99 euro (ok. 45 zł) – kolejne dzieło polskich deweloperów, w którym wcielamy się w dręczonego koszmarami malarza, który uwięziony jest w ciągle zmieniającej się i przypominającej gmatwanina willi.
 12. Alan Wake Franchise - 7,39 euro (ok. 33 zł) – popularna seria, która inspirowana jest normalność Stephena Kinga, która zadebiutowała w pierwszej kolejności na Xboksie 360. Gracze wcielają się w odnoszącego sukcesy pisarza, który trafia w Osamotniały środek niewytłumaczalnych wydarzeń.
 13. Alien: Isolation Collection - 13,74 euro (ok. 62 zł) – cienko oceniana Udawanie oparta na filmowej licencji serii Alien. Jedną z głównych zalet tytułu jest Ozdoby graficzna, oddająca aura pierwszego filmu z cyklu.
 14. Amnesia Collection - 6,39 euro – dwie odsłony serii, która rozpoczęła Odnowienie wirtualnego horroru, zyskując niezliczoną liczbę naśladowców i fanów.

Tagi: gry na świecie promocje na Steamie Steam - najlepsze oferty PC
Skomentuj post: