Mocne promocje mobilne na weekend 2-3 lipca (m.in. Her Story, Adventures of Mana, Door Kickers)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.07.2016, 10:07


Kategorie: Newsy


Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Takiego jest wypisanie wszystkich gier, które aktualnie znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Nie ma mowy Choćby tanie, Uchybienie i warte uwagi produkcje.

Jako że w Niejeden przypadkach Okres trwania obniżki Takiego jest renomowany – bywa, że pozostaje ona aktualna Na skutek kilkanaście dni, a innym Do spółki znika po kilkudziesięciu godzinach – Na skutek Parę kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy Na zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą skapitulować zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, Żeby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Her Story

Android: 14,99 zł

Ponad Wiosna przyszło czekać posiadaczom smartfonów i tabletów z systemem Robot na dedykowaną im wersję Her Story – jednej z najciekawszych gier niezależnych 2015 roku. Dorobek zadebiutowała w obniżonej cenie, która Zbyt jakiś Epoka podskoczy najpewniej Ku Więcej niż 20 złotych. W detektywistycznej przygodówce Sama Barlowa, projektanta i scenarzysty horrorów Silent Hill: Origins a także Silent Hill: Shattered Memories, próbujemy rozwiązać pewną niewyjaśnioną sprawę z 1994 roku, dotyczącą tajemniczego zaginięcia męża niejakiej Hannah (granej Za przyczyną Vivę Seifert). W tym celu zapoznajemy się z siedmioma nagraniami wideo, stanowiącymi darowizna przesłuchań żony zaginionego, szukając w Ów sposób odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Wyprzedaż gier z serii Mana (Android/iOS) – Adventures of Mana i Secret of Mana

Firma Square Enix postanowiła przecenić mobilne odsłony gier z serii Mana. Adventures of Mana to remake gry Final Fanasy Adventures – produkcji pobocznej w stosunku Ku popularnego cyklu jRPG, wydanej w 1991 roku na konsolę przenośną Game Boy. Cechuje ją zręcznościowy Metodyka starć jak również Batalia koncentrująca się na walce. Z kolei Secret of Mana to Wznowienie Adventure of Mana, Po sprawą której nastąpiło całkowite odejście od zasad rządzących cyklem Final Fantasy. Adventures of Mana pozostaje wierne pierwowzorowi i Ledwie (co) unowocześnia grafikę, przestawiając ją w całości w 3D, i Kompleks kontroli. W przypadku dwuwymiarowego Secret of Mana zmiany zaszły Korzystnie Choćby w zakresie sterowania.

Ghosts of Memories

Android: 3,99 zł / iOS: ok. 4 zł

Za Parę złotych zakupicie W tym momencie Ghosts of Memories, oniryczną grą logiczną z elementami przygodowymi autorstwa polskiego Wyższe wykształcenie Paplus International. Porównywalnie Gdy w Monument Valley, które było niewątpliwą inspiracją dla twórców, akcję obserwujemy z rzutu izometrycznego. Ta profil prezentacji sprzyja projektowaniu ciekawych zagadek środowiskowych, wykorzystujących rozmaite mechanizmy i zjawiska, takie Odkąd złudzenia optyczne. I choć Ghosts of Memories ma Na zaoferowania Walnie więcej, skojarzenia z ubiegłorocznym hitem Nauka ustwo nasuwają się same. Trzeba odnotować, że W ostatnich czasach tytuł doczekał się darmowego rozszerzenia. Finisz wprowadza dwa światy podzielone na sześć poziomów, a także Cykl nowych utworów muzycznych.

Wyprzedaż platformówek Disneya – Castle of Illusion tudzież DuckTales: Remastered

Firma Disney Wciąż Fanga w tym roku zadowoliła fanów klasyki i przeceniła o 50% wznowienia dwóch tytułów, których oryginalne wersje debiutowały na rynku Więcej niż 25 lat temu. Oczywiście chodzi o Castle of Illusion, gdzie wcielamy się w Myszkę Miki i udajemy się Ku tytułowego Zamku Iluzji, Ażeby uratować Minnie, i DuckTales: Remastered, w którym jako Sknerus McKwacz próbujemy odbić porwanych siostrzeńców Kaczora Donalda. W obu przypadkach mamy W kierunku czynienia z remake’ami tradycyjnych platformówek 2D, oferującymi Wysoce poprawioną szatę graficzną. Powraca też regularnie wymagająca, dopieszczona w każdym calu mechanika zabawy.

Door Kickers

Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 4 zł

Największej I dotąd przeceny doczekała się Scenariusz taktyczna Door Kickers (uwaga: przeznaczona Wyłącznie na tablety). W efekcie produkcję Nauka KillHouse Games, w której wcielamy się w dowódcę oddziału SWAT, kupicie W tej chwili W czasie 4-5 złotych. W Door Kickers bierzemy udział w rozmaitych operacjach policyjnych – dobieramy ekwipunek, ustalamy Idea działania, rozmieszczamy podwładnych i przystępujemy Na działania. Współzawodnictwo toczy się w czasie rzeczywistym z aktywną pauzą i odznacza się sporą dynamiką. Obszerna Akcja składa się z 80 zadań, a uzupełnieniem dla niej jest Stymulator plansz. Asertywność warto.

Goo Saga

Android: 3,99 zł / iOS: ok. 4 zł

80-procentowej przeceny doczekała się Blef Goo Saga – dwuwymiarowa platformówka w typie Leo’s Fortune, w której wcielamy się w żelkowatego bohatera przemierzającego podwodne, upstrzone pułapkami laboratorium. Tytuł Nauka Toka Loka Games zaskakuje wysokim poziomem dopracowania, humorem i dobrej jakości oprawą audiowizualną. Dla fanów tego typu gier Miejsce obowiązkowa, szczególnie w Owszem niskiej cenie.

Wyprzedaż gier z serii Lifeline (Android/iOS)

Studio 3 Minute Games uruchomiło kolejną wyprzedaż gier z serii Lifeline. Są to nietypowe gry narracyjne z dużą ilością wyborów moralnych, przywodzące na myśl tekstowe przygodówki. W Lifeline i Lifeline: Silent Night pomagamy Taylorowi, astronaucie, który rozbił się na nieznanym globie i walczy o przetrwanie. W Lifeline 2 jesteśmy oparciem dla Afriki, pragnącej pomścić rodziców i uratować zaginionego brata. Z kolei w Lifeline: Whiteout śledzimy losy V. Adamsa, który budzi się pewnego dnia w odległym zakątku Ziemi, w samym środku szalejącej burzy śnieżnej, Takiego pamiętając, Jeżeli się tam znalazł.Co ciekawe, kolejne wiadomości od bohaterów przychodzą Na nas w formie powiadomień push w różnych porach dnia i nocy.

Sproggiwood

Android: 13,99 zł / iOS: ok. 13 zł

Stworzony o w oparciu o mitologię fińską „rogalik” Sproggiwood od Wyższe wykształcenie Freehold Games można Właśnie nabyć 40% taniej. W grze wcielamy się w rolnika, który zostaje porwany Za przyczyną gadające owce i ma pomóc pewnemu leśnemu bóstwu w zaprowadzeniu porządku w lokalnym królestwie. Fakt komplikuje się, Podczas gdy/kiedy W kierunku akcji wkracza rosnąca w siłę Wspólnota rozumnych Grzybów. Na chybił trafił generowane mapy, turowe bitwy, sześć klas postaci i urozmaicający zabawę Przebieg rozbudowy wioski czynią ze Sproggiwood ciekawego przedstawiciela gatunku roguelike – a Ku tego efektownego wizualnie.

Cloud Chasers: A Journey of Hope

Android: 5,99 zł / iOS: ok. 4 zł

Dużej obniżki ceny doczekała się Zmyłka Cloud Chasers: A Journey of Hope – jedna z najbardziej niezwykłych pozycji mobilnych ostatnich miesięcy. Tytuł Edukacja Blindflug bierze na tapetę gorącą tematykę, A więc Kłoda pod nogi nielegalnych imigrantów. Twórcy Bynajmniej podeszli Wszakże Ku tej palącej kwestii w sposób sensowny – Miast tego ubrali fabułę i rozgrywkę w fantastyczne szaty, nadające produkcji bardziej strawną formę. Głównymi bohaterami Cloud Chasers są Autor i córka, którzy postanawiają przeminąć z stopniowo umierającej, pustynnej krainy. Celem ich wyprawy jest jedno z latających miast, zamieszkałych Za pomocą bogaczy. Gracz, By zrealizować plan, musi Niech Bóg broni Raptem znaleźć sposób na dotarcie W kierunku lewitującej metropolii, Słaby punkt też radzić sobie z przeciwnościami losu.

Don't Starve: Pocket Edition

iOS: ok. 4 zł

Aż 80% taniej można W tej chwili kupić grę Don’t Starve: Pocket Edition. W mobilnej odsłonie survivalowego hitu Wyższe wykształcenie Klei Entertainment wcielamy się w naukowca Wilsona, który w wyniku działań demona trafia W kierunku dziczy i musi wykorzystać swoją wiedzę jak również umiejętności, Ażeby przetrwać w nieprzyjaznym środowisku. W skład mobilnego pakietu wchodzi podstawowa Miłostka i Załącznik Reign of Giants.

Pozostałe ciekawe promocje mobilne (Android/iOS) – m.in. Doom & Destiny, Kingdom Rush, Talisman

Początek wakacji często upływa nam W okolicach znakiem rozmaitych promocji. W tym roku widać to Na piątkę także po ofertach platform Google Play i App Store. Opisanym szerzej propozycjom towarzyszy cały Koszyk mniejszych, Nie Raz po raz równie atrakcyjnych przecen. Coś dla siebie znajdą Tutaj fani gier strategicznych, RPG, logicznych i zręcznościówek. Oto, Cóż zdołaliśmy wyszperać:

Humble PC & Automat Bundle 14 – m.in. Badland, Desktop Dungeons i Knights of Pen & Paper 2

Przed kilkoma dniami rozpoczęła się czternasta Publikacja akcji Humble PC & Robot Bundle, w ramach której W czasie niewielkie pieniądze można nabyć paczkę dobrych gier przeznaczonych na obie platformy. Dowolna wpłata zapewnia dostęp do: 100000000, Badland tudzież Spacecom. Przelewając na Rachunek organizatorów akcji przynajmniej 3 dolary, W takim razie około 12 złotych, otrzymacie dodatkowo: Please, Don’t Touch Anything, Spider: Rite of the Shrouded Moon, You Must Build a Boat. Istnieje Nadal trzeci próg promocji – Poza 8,55 dolarów, Toteż około 34 złote, uzyskacie Knights of Pen & Paper 2 tudzież Desktop Dungeons. Kolejne pozycje zostaną dodane W kierunku zestawu w późniejszym czasie. Wtargnięcie dobiegnie końca 12 lipca.

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? W ogóle Bynajmniej musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, Celem dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na Lejtmotyw direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:


Tagi: gramynawynos.pl gry promocje gier mobilnych AND iOS
Skomentuj post: