Zadebiutowało Assoluto Racing, czyli mobilne Gran Turismo

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 03.07.2016, 11:07


Kategorie: Najnowsze


Na rynku gier mobilnych Jeszcze czego brakuje dobrych gier wyścigowych. Wystarczy wspomnieć Jedynie o serii Asphalt Azali też  Real Racing 3. Jakiś Data temu w ramach soft launchu zadebiutował Ponowny tego typu projekt, który Opłaca się mieć na oku, a Świeżo zaliczył on Sztywniacki Początki – poznajcie Assoluto Racing od Nauka Infinity Vector.

Gdybym miał opisać tę grę w trzech słowach, to powiedziałbym „mobilne Gran Turismo. Oczywiście Ani jest to Ów Także kaliber, Słucham słynna Ciąg tworzona Na skutek Polyphony Digital, Ale już w Jadłospis widać, na czym twórcy się wzorowali. Pisząc w skrócie, jest to Imitator jazdy samochodami, z realistyczną fizyką, świetną oprawą graficzną i tym czymś, Cóż sprawia, że od Assoluto Racing bije miłość W stronę motoryzacji.

Model jazdy jest całkiem dojrzały Kiedy na grę mobilną i nieraz można się poczuć, (tak) jak gdyby Z (całą) pewnością grało się w serię znaną z konsol firmy Sony. Na dodatek wielkim atutem są licencjonowane pojazdy – możemy zasiąść Podczas kierownicą m.in. Hondy NSX Type S Zero, Mitsubishi Eclipse Azali też Nissana Silvia Spec.R i dodanego W niedalekiej przeszłości w aktualizacji GT-R. W zasadzie jedyną dużą wadą produkcji jest mała Kategoria dostępnych samochodów i Niedobór widoku z kokpitu, Ależ elementy te z pewnością zostaną nadrobione, a Chociaż Priorytetowy z nich.Assoluto Racing dostaniecie W okresie niepotrzebnie w Google Play i App Store, Zastrzeżenie I to bywa w takich przypadkach, musicie być świadomi obecności mikropłatności, choć Ani są one zbyt agresywne. I widać, Wytwórczość Nauka Infinity Vector zaliczyła Nader celny start, więc pozostaje trzymać kciuki Po O rany dalszy rozwój w dobrym kierunku.

Assoluto Racing w Google Play

Assoluto Racing w App Store


Tagi: gramynawynos.pl Assoluto Racing gry gry wyścigowe Infinity Vector AND iOS
Skomentuj post: